Bresna przegrywa z MKP Wołów - Prusiceinfo.pl

Bresna przegrywa z MKP Wołów

Drużyna z Brzeźna tym razem nie zdobyła punktów przed własną publiką.
Bresna Brzeźno

5 bramek w Brzeźnie

W minioną niedzielę miało miejsce kolejne spotkanie w ramach wrocławskiej Klasy Okręgowej. Tym razem Bresna podejmowała u siebie zespół MKP Wołów. Dla obydwu drużyn to było ważne starcie z perspektywy miejsca w tabeli ligowej oraz zdobycia niezbędnych punktów.

Na nieszczęście kibiców Bresny, mecz odbywał się pod zdecydowane dyktando przyjezdnych. Już w pierwszej połowie ekipa z Wołowa pokonała bramkarza Bresny aż czterokrotnie. Na wynik nie pomogła nieco lepsza druga połowa, w której Breśnie udało się strzeli honorowego gola. Zdobywcą bramki był Gryz.

Ciężko napisać coś o tym meczu. Spotkanie zakończyło się praktycznie już w pierwszej połowie kiedy to goście strzelili 4 bramki. W drugiej odsłonie więcej gry mieliśmy my, lecz stać nas było tylko na jedną bramkę. Gratulujemy przeciwnikom i życzmy powodzenia

Bresna Brzeźno, Facebook

Po 12 kolejkach Bresna ma na koncie 18 punktów i zajmuje 12. miejsce w tabeli. Szansa na poprawę rezultatu już w tę sobotę, kiedy to drużyna z Brzeźna zagra wyjazdowe spotkanie z ekipą GKS Kobierzyce. Start o godzinie 14:00.

Źródło: Bresna Brzeźno