Porażka Orła we Wrocławiu - Prusiceinfo.pl

Za nami 28 z 30 kolejek wrocławskiej Okręgówki. W miniony weekend Orły mierzyły się na wyjeździe z Wratislavią. Niestety, ze stolicy Dolnego Śląska nie udało się wywieźć kompletu punktów.
Orzeł Prusice
Orzeł Prusice | fot. strona klubu

3 punkty nie dla prusiczan

W sobotę, 28 maja, piłkarze Orła spotkali się z Wratislavią Wrocław. Mecz odbył się w ramach 28. kolejki wrocławskiej Klasy Okręgowej. Spotkanie we Wrocławiu było dla prusiczan bardzo ważne, gdyż drużyna Orła desperacko potrzebuje punktów na finiszu rozgrywek. Starcie rozpoczęło się bardzo szczęśliwie dla MKSu, gdyż już w 5. minucie meczu wyszli na prowadzenie po bramce Kacpra Bielicy.

Udany początek nie pomógł jednak w zdobyciu kompletu punktów. Po 90 minutach zawodnicy Orła schodzili z boiska przy wyniku 2:1 dla gospodarzy. Po 28 kolejkach MKS zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów. Przed prusiczanami jeszcze dwa spotkania do końca sezonu. Kolejne i jednocześnie ostatnie przed własną publiką już w tę sobotę, 4 czerwca. Mecz z Błyskiem Kuźniczysko rozpocznie się o godzinie 17:00.

Źródło: 90minut