Dolpasz wygrywa na inaugurację rundy - Prusiceinfo.pl

Dolpasz wygrywa na inaugurację rundy

Zawodnicy LKSu powrócili w miniony weekend do zmagań w ramach wrocławskiej A Klasy. Na boisku w Brzeźnie udało im się pokonać Spartę Miłcz.
Dolpasz Skokowa

Udany powrót do rozgrywek

Dolpasz w miniony weekend podejmował zespół Sparty Miłcz. Spotkanie odbyło się na boisku w Brzeźnie, gdzie na co dzień występuje drużyna Bresny. Sobotni mecz był pierwszym w tym roku starciem w ramach wrocławskiej A-Klasy, która wznowiła grę po przerwie zimowej.

Po 90 minutach gry zawodnicy Dolpaszu zdecydowanie mogą zaliczyć mecz do udanych. LKS wygrał ze Spartą 4:2, a po dwa gole zdobyli: Krystian JasińskiŁukasz Putkowski. Po 15. kolejkach Dolpasz zajmuje 6. miejsce w lidze, tracąc do lidera aż 12 punktów.

Kolejne spotkanie już 19 marca, kiedy to Dolpasz podejmie na wyjeździe Orlą Korzeńsko. Start o godzinie 14:00.

Źródło: 90minut