Podsumowanie tygodnia. Najważniejsze wydarzenia z Prusic [27.09-01.10] - Prusiceinfo.pl

Podsumowanie tygodnia. Najważniejsze wydarzenia z Prusic [27.09-01.10]

Podsumowanie minionego tygodnia. Jakie najważniejsze wydarzenia miały miejsce w Prusicach?

#1 Kinowy październik w GOKiS

Prusicki Obiekt Multifunkcyjny opublikował repertuar na pierwszą połowę października. Mieszkańcy będą mogli oglądać zaplanowane seanse przez co najmniej dwa najbliższe weekendy. Gokis przygotował 3 filmy – Psi PatrolWojna z DziadkiemTeściowie oraz Wesele.

Więcej poniżej:

#2 Zajęcia taneczne w PCF!

W połowie października Prusickie Centrum Fitness wraca do zajęć Dance Kids. Warsztaty będą odbywać się w dwóch grupach – jedna dla klas 1-3, a druga dla 4-5 latków oraz zerówkowiczów. Wszystkie zajęcia będą odbywać się w piątki, w godzinach 12:45 – 13:30 (pierwsza grupa) oraz 13:40 – 14:20 (druga grupa).

#3 MKS przegrywa w Środzie Śląskiej

W miniony weekend odbywała się 7. kolejka wrocławskiej Klasy Okręgowej. W ramach serii przeciwnikiem Orła była Polonia Środa Śląska. Spotkanie zakończyło się aż pięciobramkową różnicą na korzyść Polonii. Strzelenie dwóch goli nie pomogło uratować wyniku i piłkarze musieli zejść z boiska pokonani 2:7.

#4 Dolpasz gubi punkty w Pęgowie

W minioną niedzielę zawodnicy Dolpaszu Skokowa udali się do Pęgowa na mecz z lokalnym klubem – Zorzą. Rywale z Pęgowa postawili trudne warunki na boisku, co oddaliło Dolpasz od zwycięstwa. Mecz zakończył się remisem 2:2.