Przyszłość przegrywa z Górnikiem - Prusiceinfo.pl

Przyszłość przegrywa z Górnikiem

facebook.com/przyszloscprusice

W miniony weekend rozgrywała się 9. kolejka Legnickiej klasy okręgowej, w ramach której Przyszłość Prusice zmierzyła się u siebie z Górnikiem Lubin. Ostatecznie, Prusiczanie musieli uznać wyższość rywala, który ograł ich 4:2

Przyszłość Prusice podejmowała Górnik Lubin. Mecz rozpoczął się od intensywnej wymiany ciosów, ponieważ już w 15 minucie meczu bramkę na 0:1 strzelili goście. Autorem gola był Jakub Stefański. Riposta nadeszła niemalże natychmiastowo, ponieważ już 2 minuty później na tablicy widniał wynik 1:1 dzięki bramce Adama Pałki. Dwie bramki strzelone na początku spotkania miały zwiastować ciekawy, a przede wszystkim, wyrównany mecz. Niestety, poza trafieniem na remis, szczęście nie stało tego dnia po stronie gospodarzy, gdyż do końca spotkania mogliśmy oglądać kanonadę strzelecką w wykonaniu Lubinian. Strzelali kolejno: Norbert Kołcz, Maciej Kusztal i Adrian Rakoczy. Przy tak słabej dyspozycji gospodarzy nawet bramka samobójcza strzelona w 71 minucie przez Adriana Kielara nie okazała się impulsem potrzebnym do odwrócenia losów spotkania. Ostateczny wynik to 2:4 dla Górnika Lubin

Po 9 spotkaniach Przyszłość zajmuje ósme miejsce w tabeli, z dorobkiem 14 punktów. Do miejsca premiowanego awansem(pierwsze dwie lokaty w tabeli) brakuje 8 punktów, natomiast należy zwrócić uwagę, że drugi w tabeli Górnik Lubin ma jeszcze jeden zaległy mecz do rozegrania.

Następny mecz już 10 października, kiedy to Przyszłość Prusice zmierzy się na wyjeździe z Chojnowianką Chojnów.