Czyste powietrze w gminie Prusice - Prusiceinfo.pl

Czyste powietrze w gminie Prusice

Już w ten czwartek w sali GOKiSu przy ul. Jana Pawła II 7 w Prusicach odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu "Czyste Powietrze". Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w programie, który zakłada m.in. dofinansowanie do systemów ciepłowniczych powinni się na nim pojawić.
Piec
fot. pixabay.com

Dofinansowania do wymiany źródeł ciepła w domach to trend, z którym idzie coraz więcej gmin nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i w całej Polsce. Wraz z większymi możliwościami zmienia się też świadomość mieszkańców na temat dbania o środowisko i klimat, co sprawia, że projekty takie jak Czyste Powietrze cieszą się dużą popularnością.

Wśród samorządów które wdrażają projekt w życie znajduje się gmina Prusice. Jak można wziąć udział w projekcie? O wszystkim będzie można dowiedzieć się na specjalnym spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 22 lipca o godzinie 12:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach przy ul. Jana Pawła II 7.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, komu przysługuje dofinansowanie, jak złożyć odpowiednie wnioski i jak rozliczyć zadanie.

Więcej z Prusiceinfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *