14 goli w meczu Bresny. Zdecydowane zwycięstwo! - Prusiceinfo.pl

14 goli w meczu Bresny. Zdecydowane zwycięstwo!

W miniony weekend boisko w Brzeźnie mogło przypominać prawdziwą strzelnicę. Ekipa Bresny rozniosła drużynę Pogoni Miękinia.
Orzeł Prusice

Wynik hokejowy w okręgówce

Co to był za mecz! W miniony weekend Bresna podejmowała u siebie zespół Pogoni Miękinia. 90 minut spotkania pokazało wyraźną różnicę klas (co najmniej kilku) pomiędzy rywalami. Gospodarze pokonali bramkarza rywali aż 14 razy, a 5 z nich udało się zdobyć jeszcze przed przerwą. Jednym z głównych architektów spotkania był Molski, który zdobył w tym spotkaniu 6 bramek. Na liście strzelców znaleźli się też Bąk (3x), Bednarski (2x), Ramiączek, Wasiak Gawłowski.

Gra Bresny była nie tylko efektowna ale i przełożyła się na ważną zdobycz punktową. Dzięki zwycięstwu z Pogonią ekipa z gminy Prusice awansowała na 7. miejsce w tabeli wrocławskiej Klasy Okręgowej z dorobkiem 12 punktów.

Mimo kilku nieobecnych Bresna poradziła sobie z drużyną Pogoni która boryka się ze swoimi problemami, ale szacunek za to, że mimo wszystko pojawiają się na meczach i grają fair play

Bresna Brzeźno, Facebook

Kolejne spotkanie już w tę sobotę, 1 października, kiedy to Bresna spotka się na wyjeździe z Pogonią Syców. Start meczu o godzinie 16:00.

Źródło: Media