Bresna Brzeźno zdobywa Puchar Burmistrza Prusic - Prusiceinfo.pl

Bresna Brzeźno zdobywa Puchar Burmistrza Prusic

Zespół z Brzeźna pokonał w finale ekipę Dolpaszu Skokowa. Finał odbył się na boisku w Prusicach.
Bresna Brzeźno
Bresna Brzeźno | fot. Gmina Prusice

Bresna wygrywa po raz kolejny

W miniony weekend odbył się finał Pucharu Burmistrza Prusic. O tytuł walczyły cztery ekipy: KS Piotrkowice, Sparta Wszemirów, Dolpasz Skokowa oraz Bresna Brzeźna. Po emocjonujących półfinałach to te dwie ostatnie drużyny awansowały do meczu finałowego. A w nim 1:0 wygrali piłkarze Bresny Brzeźno.

Wcześniej, w meczu o 3. miejsce Sparta Wszemirów pokonała 3:2 zespół KS Piotrkowice. Na zwycięzców z Brzeźna czekały nagrody o łącznej kwocie 6 000 złotych – 4 000 ufundowane przez burmistrza oraz imiennika turnieju, Igora Bandrowicza, oraz 2 000 od prezesa firmy Euro-System, Martina Gasztyka.

Dziękuję wszystkim Prezesom za udział drużyn w rozgrywkach, wszystkim trenerom, drużynom i piłkarzom za niezapomniane emocje sportowe na boisku, a kibicom za doping swoich faworytów