Dolpasz gromi KP Brzeg Dolny - Prusiceinfo.pl

Dolpasz gromi KP Brzeg Dolny

Pewne zwycięstwo w Skokowej zanotował Dolpasz. Piłkarze rozgromili rywali z Brzegu Dolnego aż 5:0.
Dolpasz Skokowa

“Piątka” z Brzegiem Dolnym

W sobotę zawodnicy Dolpaszu podejmowali u siebie KP Brzeg Dolny. Drużyna ze Skokowej stała przed wyśmienitą okazją do tego, by poprawić rezultat z zeszłego tygodnia, kiedy to zremisowali 1:1 z Lotnikiem Twardogóra, ponieważ przyjezdni są w tym sezonie najsłabszą ekipą ligi (po 10. meczach mają na koncie równe 0 punktów).

Przewidywania nie okazały się chybione, i zawodnicy Dolpaszu zdominowali rywala na boisku. Już po 45 minutach było jasne, że to Skokowianie są lepszą drużyną, kiedy zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 2:0. W drugiej połowie doszło do jeszcze bardziej imponującego pokazu sił, Dolpasz dołożył kolejne 3 gole, i po 90 minutach wynik wynosił 5:0 dla gospodarzy. Bramki strzelali Mateusz Migdał, Piotr Konopacki oraz dwukrotnie Huber Nelec. Wynik uzupełnia jedno trafienie samobójcze gości.

Po 11 kolejkach Dolpasz zajmuje 5. miejsce w tabeli wrocławskiej A Klasy. Kolejne spotkanie już 31 października, kiedy to LKS spotka się na wyjeździe z Płomieniem Krośnice.