Dolpasz na remis z Lotnikiem Twardogóra - Prusiceinfo.pl

Dolpasz na remis z Lotnikiem Twardogóra

Sobotnie starcie LKSu Dolpasz Skokowa z Lotnik Twardogóra było pojedynkiem ekip środka tabeli. Obie drużyny musiały zadowolić się jednym punktem.
Boisko

Sobotnie spotkanie pomiędzy Dolpaszem a Lotnikiem Twardogóra miało spore znaczenie dla wyglądu tabeli klasy A. Przed rozpoczęciem spotkania obie ekipy znajdowały się obok siebie w tabeli. Dolpasz okupował 7 miejsce z dorobkiem 13 punktów, natomiast Lotnik Twardogóra zajmował 8 miejsce mając 1 punkt mniej od swoich rywali. Oznaczało to, że potencjalne zwycięstwo pozwoliłoby odskoczyć drużynie ze Skokowej na 4 punkty od rywala, natomiast Lotnik mógł przeskoczyć Dolpasza w tabeli.

Ostatecznie jednak obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów. Starcie pomiędzy Dolpaszem w pierwszej połowie nie obfitowało w bramki i po 45 minutach rywalizacji na tablicy wyników widniał wynik 0:0. Widowisko rozkręciło się dopiero w drugiej części spotkania, a obie drużyny zdołały strzelić bramkę. Gola dla gospodarzy zdobył Konrad Tabak.

Mecz ten nie zmienił rozkładu sił w tabeli i Dolpasz dalej okupuje 7 pozycje w tabeli. Kolejny mecz drużyna ze Skokowej rozegra ponownie u siebie a jej rywalem będzie KP Brzeg Dolny. Spotkanie odbędzie się 23 października o godzinie 15:00

Źródło: 90 minut