Dolpasz wysoko wygrywa u siebie - Prusiceinfo.pl

Dolpasz wysoko wygrywa u siebie

Piłkarze ze Skokowej udali się już na przerwę pomiędzy rundami. Zanim jednak Dolpasz dojechał do półmetku sezonu, wygrał aż 6:0 z LKSem Krzyżanowice .
Dolpasz Skokowa

Dolpasz kończy rundę u siebie

W minioną niedzielę zawodnicy Dolpaszu podejmowali u siebie drużynę LKS Krzyżanowic. Drużyna spod Wrocławia nie była jednak ciężkim rywalem dla Skokowian, którzy w bardzo wyraźny sposób zaznaczyli swoją dominację na boisku. Po 90 minutach zawodnicy zeszli z boiska przy wyniku aż 6:0 dla Dolpaszu.

To było ostatnie spotkanie rundy zimowej we wrocławskiej A Klasie, która mimo wszystko okazała się dość udana dla zespołu ze Skokowej. Dolpasz w 14 spotkaniach 7 razy zwyciężał, 2 mecze zremisował i 5 przegrał. Z dobytkiem 23 punktów drużyna zajmuje 7. miejsce w tabeli i może się cieszyć stabilnym miejscem w środku stawki.

Źródło: 90minut