Hip Hop dla dzieci. Warsztaty w Prusicach przedłużone do maja
W Gminie Prusice odbywa się wiele wydarzeń, które mają na celu pobudzenie do aktywności mieszkańców. Tym razem w Prusickim Centrum Fitness zorganizowano warsztaty Hip Hop dla dzieci, które zostały przedłużone do maja! Sprawdź szczegóły i najważniejsze informacje.
Zobacz też:
Zajęcia Indoor Cycling w Prusickim Centrum Fitness
Hip Hop dla dzieci. Warsztaty w Prusicach przedłużone do maja
Prusickie Centrum Fitness, które mieści się przy ul. Żmigrodzkiej 43 w Prusicach organizuje niezwykłe warsztaty dla dzieci. Ważna informacja jest taka, że ze względu na zainteresowanie warsztatami, przedłożono je do maja!
Warsztaty Hip Hop to idealna okazja dla dzieci, aby ćwiczyć i podnosić swoje taneczne umiejętności. Prowadzone będą gościnnie przez trenera Neder Ned Hasnaoui! Warsztaty zaplanowano na każdy piątek, przez cały kwiecień i maj.
Będą one trwały przez 60 minut, a czas ich rozpoczęcia w każdy piątek to godzina 16:30! Aby się zapisać wystarczy zadzwonić pod numer: 71 740 00 58.