Orzeł nie wzleciał zbyt wysoko - Prusiceinfo.pl

Orzeł nie wzleciał zbyt wysoko

orzelprusice.futbolowo.pl

14 kolejka na pewno nie należy do udanych w wykonaniu zawodników prusickiego Orła. Piłkarze pod wodzą Huberta Gałczyńskiego ponieśli kolejną, wysoką porażkę na wyjeździe.

Tym razem Orzeł podejmował na wyjeździe AKS Strzegom. Rywal przed meczem znajdował się w czole tabeli, dlatego Strzegomianie byli naturalnymi faworytami w pojedynku z kandydatami do spadku. Ostatecznie, mecz zakończył się kompromitacją przyjezdnych, a na tablicy wyników zobaczyliśmy rezultat 7 – 0. W barwach gospodarzy zdecydowanie błyszczał Damian Bogacz, którego 3 gole miały zdecydowany wpływ na wynik zespołu. Można powiedzieć, że trzecia bramka zdecydowanie podcięła Prusiczanom skrzydła, ponieważ do 52. minuty AKS prowadził zaledwie dwoma golami. Następnie, w przeciągu 15 minut Orzeł stracił aż 4 gole, w tym jedną bramkę po samobójczym trafieniu Macieja Kawalca. Na koniec, gwoździem do trumny była z 84. minuty, której autem był Damian Migalski.

Po 13 rozegranych meczach Orzeł Prusice zajmuje miejsce w strefie spadkowej z marnym dorobkiem 7 punktów. Do “bezpiecznej” strefy brakuje aż 11 punktów, a zatem nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie Prusiczanie mieli oddalić widmo spadku.