Orzeł Prusice: udana inauguracja rundy wiosennej - Prusiceinfo.pl

Orzeł Prusice: udana inauguracja rundy wiosennej

W miniony weekend prusiczanie rozgrywali swój pierwszy ligowy mecz od przerwy zimowej. Orłom udało się z tej okazji zdobyć komplet punktów na własnym terenie.
Orzeł Prusice

Orzeł wraca w efektownym stylu

Na ten dzień z pewnością od dawna oczekiwali kibice lokalnej piłki. Po kilkumiesięcznej przerwie pomiędzy rundami wracamy do rozgrywek lokalnej Klasy okręgowej. W grupie wrocławskiej swoje zmagania toczy Orzeł Prusice, który poprzednią rundę zakończył rozczarowującą serią 4 meczów bez zwycięstwa.

Pierwszym przeciwnikiem na wiosnę był zespół GKSu Kobierzyce. Orłom udało się wygrać ten mecz 2:1, chociaż to oni schodzili na przerwę jako drużyna przegrywająca. Kluczowe dwie bramki dla MKSu zdobyli Kacper BelicaYurii Kapustynskyi.

Po 16 kolejkach Orzeł znajduje się na 13. miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Kolejne spotkanie już w tę sobotę – MKS podejmie na wyjeździe zespół Czarnych Jelcz-Laskowice.

Źródło: Orzeł Prusice