Orzeł przegrywa na koniec rundy - Prusiceinfo.pl

Orzeł przegrywa na koniec rundy

Na koniec rundy zimowej MKS podejmował u siebie Polonię Bielany Wrocławskie. Przyjezdni pokazali pazur, i pewnie wygrali z Prusiczanami, na których czeka teraz przerwa.
Polonia Bielany Wrocławskie

MKS gubi punkty u siebie

W miniony weekend odbyły się spotkania 15. kolejki wrocławskiej Klasy Okręgowej. To była ostatnia seria spotkań przed przerwą pomiędzy pierwszą i drugą rundą. Tuż przed półmetkiem ligi Prusiczanie podejmowali u siebie Polonię Bielany Wrocławskie.

Niestety, Orłom nie udało się zakończyć rundy pozytywnym akcentem. Przyjezdni z Bielan Wrocławskich postawili na boisku twarde warunki i z powodzeniem przekuli swoją przewagę w bramki. Ostatecznie, Orzeł przegrywa 0:2 po bramkach Pięty Sepetowskiego.

Pierwszą rundę Orzeł kończy na 14. miejscu wśród 16 zespołów w lidze. W 15 meczach MKS wygrał 4 mecze, 1 zremisował i aż 10 razy musiał uznać wyższość rywali. Na półmetku rozgrywek piłkarze mają bezpieczną przewagę 9 punktów nad ostatnim zespołem w tabeli.

Źródło: 90minut