Orzeł przegrywa w Goszczu - Prusiceinfo.pl

Orzeł przegrywa w Goszczu

Prusiczanie musieli tym razem uznać wyższość rywala. To kolejna wysoka porażka na wyjeździe.
Orzeł Prusice

W ramach 5. kolejki wrocławskiej grupy Klasy Okręgowej zawodnicy Orła Prusice zmierzyli się na wyjeździe z Wiwą Goszcz. Drużyna Łukasza Kuczera była przed tym meczem w lepszej sytuacji od przeciwnika, i liczono na to, że w miniony weekend uda się odwrócić niekorzystną passę na wyjeździe.

Niestety, plany zostały szybko zweryfikowane na boisku. Chociaż spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla Orła, bo od bramki na 1:0 w wykonaniu Pawła Gryza, o tyle kolejne minuty sprowadziły Prusiczan na ziemię. Goszczanie wyrównali już w 25 minucie, a w 55 wyszli na prowadzenie za sprawą rzutu karnego. Do końca spotkania gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki, i ostatecznie wygrali z Orłem aż 4:1.

To trzecia porażka z rzędu w meczu wyjazdowym. Zawodnicy Orła nie zdobyli w tym sezonie żadnego punktu poza własnym stadionem. Po 5. kolejkach MKS zajmuje 11. miejsce w tabeli. Kolejny mecz już 18 września, kiedy to drużyna podejmie u siebie zespół Galakticos Solna.

Źródło: 90minut