Bresna zdobywa komplet punktów w Kobierzycach - Prusiceinfo.pl

Bresna zdobywa komplet punktów w Kobierzycach

Zespół z Brzeźna pokonał rywali po emocjonującej końcówce spotkania i golu w ostatnich minutach.
Bresna Brzeźno

Bramka w końcówce ratuje Bresnę

W minioną sobotę drużyna Bresny Brzeźno podejmowała na wyjeździe GKS Kobierzyce. Gospodarze fatalnie rozpoczęli sezon – w 12 spotkaniach tylko raz udało im się wygrać, przez co GKS szoruje po dnie tabeli wrocławskiej “Okręgówki”. W takiej sytuacji wygrana była dla Bresny wręcz obowiązkiem. Szczęśliwie, udało im się wywalczyć komplet punktów pomimo remisowego wyniku przez większość spotkania.

Sytuacja uległa zmianie dopiero w 86 minucie, kiedy to Dawid Molski pokonał bramkarza i ustalił wynik spotkania na 1:2 dla Bresny. Wcześniej pierwsze trafienie w meczu zaliczył Ernest Uść. “Zagraliśmy dziś bardzo słabe spotkanie, grając w trochę osłabionym składzie, udało się jednak przywieźć 3 punkty do domu.” – czytamy w klubowym komunikacie.

Po 13 kolejkach Bresna ma na koncie 21 punktów i zajmuje 9. miejsce we wrocławskiej Klasie Okręgowej. Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę. Bresna podejmie u siebie zespół GKS Mirków/Długołęka. Start meczu o godzinie 14:00.

Źródło: Bresna Brzeźno