KS Krościna Wielka odpada z Pucharu Polski - Prusiceinfo.pl

KS Krościna Wielka odpada z Pucharu Polski

Krościnianie zmierzyli się wczoraj z ekipą Piasta Żerniki. Niestety, spotkanie zakończyło się gradem goli ze strony drużyny przeciwnej.
KS Krościna Wielka

Piłkarze z Krościny Wielkiej zakończyli swój udział w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Zawodnicy odpadli po wczorajszym spotkaniu z Piastem Żerniki. Przyjezdni byli zdecydowanymi faworytami spotkania, ponieważ na co dzień grają aż 3 poziomy rozgrywkowe wyżej.

Różnica klas była widoczna na boisku, a rywalizacja została rozstrzygnięta już w pierwszej połowie. Po 45 minutach gry Żerniczanie prowadzili aż 0:8. Przy takim wyniku szansę na zmianę rezultatu są już iluzoryczne, więc druga połowa przebiegała znacznie spokojniej. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:11.

Honorowe trafienie zaliczył Michał Zajączkowski po wykorzystanym rzucie karnym. Ekipie Grzegorza Podstawka życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach – napisali piłkarze KSu na swoich mediach społecznościowych.